Psv Eindhoven Nec Nijmegen Maçını Canlı izle 22 Ocak 2010 Cuma


      Psv Eindhoven Nec Nijmegen Maçını Canlı izle

 

 

PSV hafta içi erteleme maçında Roda deplasmanından 1 golle altın değerinde 3 puanla döndü. Twente’nin Utrecht deplasmanından puan kaybetmesi ile liderlik koltuğuna oturdu. İkinci yarı başlarken PSV için büyük moral oldu. Maç içinde aslında beklenilen baskı kuramadılar ancak Kovermans’ın golünü korumasını bildiler. En önemli eksikleri Engelaar.
NEC’de ilk yarıda inanılmaz kötü bir performans gösterdi. Mario Been’in gidişi sonrası geçen sene takımı taşıyan Rommedahl, Perez gibi kiralık yıldızlar da takımdan ayrıldı. Yeni teknik direktörle de beklenilenin altında kaldılar ve yarının ortasında hoca değişikliği kaçınılmaz oldu. Verilen arada hazırlık maçlarında ve oynanan kupa maçında ikinici yarıya hazır gözüktüler. Hafta içinde de Vitesse’yi yenerek çok önemli 3 puan aldılar.Bu maçtan sonra kendi evlerinde oynayacakları Sparta ve Willem maçlarını onlar için daha önemli. Bu yüzden PSV maçından ziyade o maçlara konsantre olmuş durumdalar. Radomski kart cezalısı, Schöne, Otten ve Ali sakatlıkları dolayısıyla yoklar.

PSV son 9 maçından da 3 puanla ayrıldı. Hafta içindeki galibiyetle de liderlik koltuğuna oturdular. Bundan sonra da bu formları ile burayı bırakmaya niyetleri yok. Kendi evlerinde tabiî ki maçın favorisiler. Oran yükseltmek için ilk yarı 1 seçeneğini düşünebilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !